LOFTLAMPE, Art Nouveau.

LOFTLAMPE, Art Nouveau.
4445363. LOFTLAMPE, Art Nouveau.

Højde 70 cm.

Brugsslitage. Kantstødt på glas, skrue mangler. Kontakt mangler. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 70 cm.

Antal besøg: 698