JACK EICHBORN. Olie på lærred, skumring over Paris.

4445342. JACK EICHBORN. Olie på lærred, skumring over Paris.

Indrammede dimensioner 54 x 49 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 277