GÖTE REX, blæktegning, elegant dame.

4444583. GÖTE REX, blæktegning, elegant dame.

signeret og dateret Paris 1918,
14 x 7,5 cm,
overordnede dimensioner 31 x 24 cm.

gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

14 x 7,5 cm,

gulnet.

Antal besøg: 216