SERVICEDELE, 56 dele, "Ure", GEFLE, første halvdel af det 20. århundrede.

444445. SERVICEDELE, 56 dele, "Ure", GEFLE, første halvdel af det 20. århundrede.

Kande, højde 15,5 cm.
Sovsekande, højde 7,5 cm.
Tallerkener, 14 stk., diameter 24,5 cm.
Dybe tallerkener, 9 stk., diameter 24,5 cm.
Tallerkener, 18 stykker, diameter 19 cm.
9-delt serveringsfad, 23,5 - 40 cm.
4 dele gulerødder, 22 - 28,5 .

Brugsslitage, der opstår Kantstødt .

Få foretaget en gratis vurdering!

Kande, højde 15,5 cm.
Sovsekande, højde 7,5 cm.

Antal besøg: 6.391