ROBERTH KARLSSON. Olie på Panel, signeret og dateret 1971.

444444. ROBERTH KARLSSON. Olie på Panel, signeret og dateret 1971.

Landskab med birketræer, vand og gule blomster, ca. 44x74 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Roberth Karlsson (1905–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Roberth Karlsson (1905–1998)

Antal besøg: 374