ERIK EMANUELSSON. olie, landskab.

4444429. ERIK EMANUELSSON. olie, landskab.

Signeret og dateret 1969,
28 x 48 cm,
overordnede dimensioner 31 x 50 cm.

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Erik Emanuelsson (1914–1987)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1969,
28 x 48 cm,

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Erik Emanuelsson (1914–1987)

Antal besøg: 225