HELGA WACHWOOD. Farvelitografi.

4444306. HELGA WACHWOOD. Farvelitografi.

Hus til Delsbo, signeret, nummereret 118/380,
papirstørrelse 46 x 35 cm,
samlede dimensioner 58 x 48 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

papirstørrelse 46 x 35 cm,

Antal besøg: 120