RÅVERJERN, 7 stykker smedet 17.-19. århundrede.

444406. RÅVERJERN, 7 stykker smedet 17.-19. århundrede.

7 stykker smedejern, 3 stykker smedning, 4 stykker støbejern, 17.-19. århundrede.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.450