CUBBSTOOL, generelt malet, dateret 1896.

4444049. CUBBSTOOL, generelt malet, dateret 1896.

Længde 47, bredde 38, højde 70 cm.

Brugsslitage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker.

Antal besøg: 337