MODELBILER, Redningskøretøjer, ca. 50 stk, inklusive Efsi, shinsei og Majorette.

4444035. MODELBILER, Redningskøretøjer, ca. 50 stk, inklusive Efsi, shinsei og Majorette.

Div forskellige modelbiler, mange forskellige mærker.

Længde ca. 5-23 cm.

Brugsslitage. Ridser. Dele kan mangle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 5-23 cm.

Antal besøg: 340