BENNO ARZT. „FANTOMET“.

BENNO ARZT. „FANTOMET“.
4443934. BENNO ARZT. „FANTOMET“.

Signeret, olie på lærred, 64x95 cm, ramme 75,5x104 cm.

Ramme med lettere håndteringsslitage.

Kunstner/designer

Benno Arzt (Født 1941)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Benno Arzt (Født 1941)

Antal besøg: 328