ARNO BREKER. stående handling Håndsigneret + epreuve d'artiste.
444375. ARNO BREKER. stående handling Håndsigneret + epreuve d'artiste.
Arno Breker (19.07.1900 Elberfeld - 13.02.1991 Düsseldorf); Litografi på lagt papir med Paris vandmærke, håndsigneret i grafit og EA seddel, uindrammet. mål ca. 28x38,5 cm.