RING, 23K guld, Lindströms Eftr. B. Wikström Eman., Söderköping, 1962. Samlet vægt ca. 6,6 gram.

4443624. RING, 23K guld, Lindströms Eftr. B. Wikström Eman., Söderköping, 1962. Samlet vægt ca. 6,6 gram.

Diameter ca. 22 mm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Indgraveret indeni.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 22 mm.

Antal besøg: 224