OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE, på lærred, signeret Lindgren.

4442997. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE, på lærred, signeret Lindgren.

Rammestørrelse:
højde 67 cm, bredde 73 cm.

mindre aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse:
højde 67 cm, bredde 73 cm.

mindre aldersslitage.

Antal besøg: 227