VALTER LINDBERG. GRAFISK ARK, signeret.

4442940. VALTER LINDBERG. GRAFISK ARK, signeret.

Rammestørrelse:
højde 45 cm, bredde 32 cm.

aldersslitage, gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse:
højde 45 cm, bredde 32 cm.

aldersslitage, gulnet.

Antal besøg: 224