EN STOR MAHOGNI SLÆDESENG.

EN STOR MAHOGNI SLÆDESENG.
4442775. EN STOR MAHOGNI SLÆDESENG.

Med eboniseret bladdekoration til hovedgærdet. Højde 164cm, bredde 212cm, dybde 218cm.

Mangler et stykke bagerste venstre hjørne. Generelt slid med mærker og ridser, der svarer til alder og brug. Se online billeder. Ikke garanteret at være komplet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 594