Arkivskab af egetræ, første halvdel af det 20. århundrede.

4442487. Arkivskab af egetræ, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 103, bredde 40, højde 145 cm.

Finérskader, pletter og slid.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Finérskader, pletter og slid.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 785