SOFABORD, neo-rococo, 1700-/20. årh.

4442416. SOFABORD, neo-rococo, 1700-/20. årh.

Skive med fineret rod, rigt skåret knoglestativ.
Dimensioner: 98 x 64 x 70 cm.

Alder og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: 98 x 64 x 70 cm.

Alder og slid.

Antal besøg: 200