SKAB, med intarsia, 1955.

SKAB, med intarsia, 1955.
444183. SKAB, med intarsia, 1955.

Signeret/mærket på hver dør. DR eller SE 1955, længde 106, dybde 48, højde 153 cm.

Slitage, ridser, mærker, solbleget.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 608