LILLE HVIDT KLAPBORD, 20. ÅRHUNDREDE.

4441767. LILLE HVIDT KLAPBORD, 20. ÅRHUNDREDE.

Højde 74, bredde 67, længde udfoldet 126 cm.

Brugsslitage, senere malet, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 325