TEVAGN, Teak, 1960 - figurer.

TEVAGN, Teak, 1960 - figurer.
4441719. TEVAGN, Teak, 1960 - figurer.

Højde: ca. 57 cm
ca. 75 x 44 cm.

Brugsslitage, 3 hjul mangler og 4. hjul er tørret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 57 cm
ca. 75 x 44 cm.

Antal besøg: 302