JOHAN JOHANSSON. KYSSET, LITOGRAFI.

4440896. JOHAN JOHANSSON. KYSSET, LITOGRAFI.

Signeret, dagmål 59x49 cm, karmmål 70x59 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Johan Johansson (1879–1951)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Johan Johansson (1879–1951)

Antal besøg: 162