FLEISCHMANN Elektro-Drehscheibe N Supermodell 9152 og tre Fleischmann remiser, Ringlokschuppen-Bausatz 9475.

4439892. FLEISCHMANN Elektro-Drehscheibe N Supermodell 9152 og tre Fleischmann remiser, Ringlokschuppen-Bausatz 9475.

Elektro-Drehscheibe(9152): 33,5 x 33,5 cm.
Ringlokschuppen-Bausatz(9475): 16 x 20 cm.
Ringlokschuppen-Bausatz(9475) kasse: 19 x 26 cm.
Kasser medfølger til alle fire.

Genstande og dertilhørende kasser med aldersrelaterede brugsspor. Ikke tjekket for eventuelle mangler og fejl.

Tema

A private collection of model trains

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Antal besøg: 388