JAMES WEBB. BRITISK GADESCENE MED KROER.

4439865. JAMES WEBB. BRITISK GADESCENE MED KROER.

Monogram signeret, dateret 50, olie på plade 21x26 cm, karmmål 34x38 cm.

Noget knitring og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget knitring og farvetab.

Antal besøg: 280