ERIC CEDERBERG. Tempera. „Skal og sten“. Signeret og dateret 1965.

4439636. ERIC CEDERBERG. Tempera. „Skal og sten“. Signeret og dateret 1965.

12x16, udvendige mål 26x30 cm.
Træramme.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Træramme.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besøg: 459