Windsor stole, 6 stk., 19./20. århundrede.

4439505. Windsor stole, 6 stk., 19./20. århundrede.

Koblet benposition.

Ryghøjde ca. 88 cm. Sædehøjde ca. 46 cm. Sædedybde ca. 36 cm. Bredde ca. 38 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Delvist slidt bejdsning. Enkelte revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Koblet benposition.

Antal besøg: 451