OLOF ARBORELIUS. Forår Vinter Landskab.

4439385. OLOF ARBORELIUS. Forår Vinter Landskab.

Olie på panel. Det er usigneret. ca. 22 x 31 cm. (32x40 cm).

Herkomst: Olof Arborelius, ved arv.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olof Arborelius (1842–1915)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olof Arborelius (1842–1915)

Antal besøg: 344