SPISEBORD, olieret eg, Haslev Møbelsnedkeri, Danmark.

4439363. SPISEBORD, olieret eg, Haslev Møbelsnedkeri, Danmark.

Mærke markeret nederst. To indsatsplader på 48 cm.
Dimensioner 150 x 90 cm, højde 73 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser og mærker. En knogle med revne og reparationer. Senere limede ben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.326