4439246. En samling assorterede modeltogs tilbehør m.m. KIBRI, FALLER, FLEISCHMANN, HERPA, HEKI, BUSCH, JOUEF, MARKLIN, POLA, TT START, VOLLMER, ARNOLD-N, AIRFIX. (76).
Herpa reference nr:
B619
Faller reference nr:
4784
5471
1402
B-547/1
B-185
Fleischmann refernce nr:
82/1
1 x 1770
Preiser reference nr:
79000
Vollmer reference nr:
7800
POLA reference nr:
294
293
292
Arnold-N reference nr:
6260
6280
Marklin reference nr:
7064
7216
7072
Jouef reference nr:
891
Kibri refernce nr:
98/5
98/7
6990
Busch reference nr:
6800
Heki reference nr: 2200
Wiad reference nr:
1010B.
Genstande og dertilhørende kasser med aldersrelaterede brugsspor. Ikke tjekket yderligere for eventuelle mangler og fejl.
A private collection of model trains