En samling assorterede modeltogs tilbehør m.m. KIBRI, FALLER, FLEISCHMANN, HERPA, HEKI, BUSCH, JOUEF, MARKLIN, POLA, TT START, VOLLMER, ARNOLD-N, AIRFIX. (76).

4439246. En samling assorterede modeltogs tilbehør m.m. KIBRI, FALLER, FLEISCHMANN, HERPA, HEKI, BUSCH, JOUEF, MARKLIN, POLA, TT START, VOLLMER, ARNOLD-N, AIRFIX. (76).

Herpa reference nr:
B619

Faller reference nr:
4784
5471
1402
B-547/1
B-185

Fleischmann refernce nr:
82/1
1 x 1770

Preiser reference nr:
79000

Vollmer reference nr:
7800

POLA reference nr:
294
293
292

Arnold-N reference nr:
6260
6280

Marklin reference nr:
7064
7216
7072

Jouef reference nr:
891

Kibri refernce nr:
98/5
98/7
6990

Busch reference nr:
6800

Heki reference nr: 2200

Wiad reference nr:
1010B.

Genstande og dertilhørende kasser med aldersrelaterede brugsspor. Ikke tjekket yderligere for eventuelle mangler og fejl.

Tema

A private collection of model trains

Få foretaget en gratis vurdering!

Herpa reference nr:
B619

Faller reference nr:
4784
5471
1402
B-547/1
B-185

Fleischmann refernce nr:
82/1
1 x 1770

Preiser reference nr:
79000

Vollmer reference nr:
7800

POLA reference nr:
294
293
292

Arnold-N reference nr:
6260
6280

Marklin reference nr:
7064
7216
7072

Jouef reference nr:
891

Kibri refernce nr:
98/5
98/7
6990

Busch reference nr:
6800

Heki reference nr: 2200

Wiad reference nr:
1010B.

Tema

Antal besøg: 527