ET SÆT MODERNE FYRREOLÅBNE BOGREOLER.

4439171. ET SÆT MODERNE FYRREOLÅBNE BOGREOLER.

Med fire justerbare hylder, Højde 167 cm x Bredde 125,5 cm x Dybde 35 cm.

Generelt brugsslitage med nogle mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 152