MODERNE AKRYLMALERI.

MODERNE AKRYLMALERI.
4439015. MODERNE AKRYLMALERI.

Et uindrammet nutidigt akrylmaleri på lærred signeret T. Hayes og dateret '2003'. Størrelse: 76cm x 76cm.

Ingen bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!
4439015. MODERNE AKRYLMALERI.

Ingen bemærkninger.

Antal besøg: 130