FOLDEBORD MED SKUFFE. TRÆ, 20. ÅRH.

4438339. FOLDEBORD MED SKUFFE. TRÆ, 20. ÅRH.

Højde 71,5 cm, bredde 59,5 cm, 37 cm.
Nøglen mangler.

Alder og slid, ridser og gnidning.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøglen mangler.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 141