SKÆNK, chippendale-stil, 20. århundrede.

4438300. SKÆNK, chippendale-stil, 20. århundrede.

Højde ca. 85 cm.
Længde ca. 156 cm.
Bredde ca. 50 cm.

Brugsslitage. Ellers god stand. Nøgle er tilgængelig.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 85 cm.
Længde ca. 156 cm.
Bredde ca. 50 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 280