FLEISCHMANN. Togsæt Fleischmann N Piccolo 867422.

4437646. FLEISCHMANN. Togsæt Fleischmann N Piccolo 867422.

867422

Kasse mål:
Højde: 4 cm
Længde: 6,5 cm
Bredde: 30 cm.

Genstande og dertilhørende kasser med aldersrelaterede brugsspor. Ikke tjekket for eventuelle mangler og fejl.

Tema

A private collection of model trains

Få foretaget en gratis vurdering!

867422

Kasse mål:
Højde: 4 cm
Længde: 6,5 cm
Bredde: 30 cm.

Tema

Antal besøg: 294