KARL ANDERSSON, olie på lærred, signeret og dateret 1932.

4437645. KARL ANDERSSON, olie på lærred, signeret og dateret 1932.

Ramme: ca. 55 x 67 cm
Lærred: ca. 41,5 x 53 cm.

Beskadigelse af ramme højre hjørne øverst, slitage på rammen opstår ellers.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme: ca. 55 x 67 cm
Lærred: ca. 41,5 x 53 cm.

Antal besøg: 233