FOLDEBORD, GREGORIANSK, ENGLAND, 1800-TAL.

4437448. FOLDEBORD, GREGORIANSK, ENGLAND, 1800-TAL.

Mahognifiner med trepasningsfod på kugleklofødder. Højde ca. 69 cm, diameter 101 cm.

Alder og brugsslitage, slid, mærker, overfladesnavs. Adskillelse sker på bordpladen, skal løses. Udfordrende låse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 180