Fleischmann modeltog, damplokomotiver (5).

4437414. Fleischmann modeltog, damplokomotiver (5).

Fleischmann modeltog, 5 damplokomotiver i æsker.
Lille: 9,8 x 6,5 x 2,5 cm.
Stor: 19,5 x 6,5 x 3 cm.

Genstande og dertilhørende kasser med aldersrelaterede brugsspor. Enkelt kasse mangler beskyttelses pude. Ikke tjekket yderligere for eventuelle mangler og fejl.

Tema

A private collection of model trains

Få foretaget en gratis vurdering!

Lille: 9,8 x 6,5 x 2,5 cm.
Stor: 19,5 x 6,5 x 3 cm.

Tema

Antal besøg: 476