SKÅL, sølv, CG Hallberg, 1924. Vægt 606 gram.

4437195. SKÅL, sølv, CG Hallberg, 1924. Vægt 606 gram.

Indgraveret udsmykning af Göteborgs Sjömanshus, beliggende på Stigbergsliden, og med dedikation.
Diameter ca. 23 cm, højde 20 cm.

Overfladeslitage. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage. Ridser.

Antal besøg: 246