MAX WALTER SVANBERG. Olie på lærred, signeret, dateret 39.

4436732. MAX WALTER SVANBERG. Olie på lærred, signeret, dateret 39.

Billedmål 55x75 cm, rammemål 65x85 cm.

Dejlig aldersrelateret tilstand.

Kunstner/designer

Max Walter Svanberg (1912–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Antal besøg: 309