SEKRETÆR, skrå klappe, malet træ, 1800-tal.

4436645. SEKRETÆR, skrå klappe, malet træ, 1800-tal.

Højde ca. 102 cm.
Bredde ca. 46 cm.
Længde ca. 101 cm.

Aldersslitage samt malingstab og mærker. Nøgle er tilgængelig. Manglende dele. Se billeder.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 102 cm.
Bredde ca. 46 cm.
Længde ca. 101 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 225