TÆPPE, Kelim, gallerimodel, ca 328x82 cm.

4436508. TÆPPE, Kelim, gallerimodel, ca 328x82 cm.

Ca. 328x82 cm,
Moderne design.

Brugsslitage, overfladesnavs, enhver plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 328x82 cm,
Moderne design.

Antal besøg: 477