HELMTRUD NYSTRÖM. FARVEÆTSNING, SAMMENSÆTNING MED FIGURER.

4436364. HELMTRUD NYSTRÖM. FARVEÆTSNING, SAMMENSÆTNING MED FIGURER.

Signeret og dateret 1979, nummereret 73/95, karmstørrelse 58 x 68 cm, billedflade 38 x 40 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Antal besøg: 440