Samekniv. 1900-tallet. Signeret HJ.

443611. Samekniv. 1900-tallet. Signeret HJ.

Længde på knivbladet 15 cm. Samlet længde inklusiv skede.30 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 764