UIDENTIFICERET KUNSTNER, gouache, signeret og dateret 1918.

4435930. UIDENTIFICERET KUNSTNER, gouache, signeret og dateret 1918.

Portræt af mand med cigaret. Inkl stel ca. 36x30 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 716