Bordvedhæng, Neo-Rococo, 18./20. århundrede.

4435781. Bordvedhæng, Neo-Rococo, 18./20. århundrede.

Forgyldt messing. Højde ca. 48 cm. Pendul inkluderet.

Mærker, slid, mindre revner i metallet. Ikke fuldt gennemgået. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 248