SOFA, gustaviansk stil, begyndelsen af det 20. århundrede.

443557. SOFA, gustaviansk stil, begyndelsen af det 20. århundrede.

Malet. Messing beslag. Fast polstret ryg og sæde. Gennembrudt ryg. Længde ca 138 cm.

Have på. Mindre farvetab. Mindre tørre revner. Delvist løst betræk med slitage og pletter. Defekt polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 672