SKRIVESTOL, drejemodel, engelsk stil, 1900/2000-tallet.

443531. SKRIVESTOL, drejemodel, engelsk stil, 1900/2000-tallet.

Ryghøjde 81, bredde 57, sædedybde ca 49 cm.

Slitage, ridser, mærker, der mangler en nitte på det ene armlæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 914