LENNART ASCHENBRENNER. Sammensætning, ætsning.

4434759. LENNART ASCHENBRENNER. Sammensætning, ætsning.

Signeret Aschenbrenner, nummereret 7/30, dateret 97, ca. 21 x 15 cm, inklusive ramme 63 x 48 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lennart Aschenbrenner (Født 1943)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 289