NÄVERJAR, dateret 1840.

NÄVERJAR, dateret 1840.
4434744. NÄVERJAR, dateret 1840.

Højde 7,5 cm, diameter ca. 7 cm.

Brug- aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brug- aldersslitage.

Antal besøg: 148