K G NILSON. „Älven“, farvelitografi.

4434742. K G NILSON. „Älven“, farvelitografi.

Signeret og nummereret 42/120, dateret 1986, ca. 50 x 22 cm, inkl. ramme 65 x 36 cm.

Glas med overfladesnavs.

Kunstner/designer

K G Nilson (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

Glas med overfladesnavs.

Kunstner/designer

K G Nilson (Født 1942)

Antal besøg: 263